Woont u in het buitenland? Zo regelt u een behandeling bij ons.
Wij opereren ook mensen die in het buitenland wonen. U kunt per e-mail contact met ons opnemen. Vervolgens bespreken we samen de benodigde informatie en het verdere traject voor uw behandeling in Nederland, te beginnen met:
Wat we van u nodig hebben:
- Graag ontvangen we een foto van de te opereren plek.
- Heeft u al een biopt gehad? Stuur dan ook de uitslag mee.
- Neemt u medicijnen? Laat ons weten welke en waarvoor u die inneemt.
Vóór de operatie:
- Wanneer we bovenstaande gegevens hebben, wordt een telefonische intake met de doktersassistent afgesproken, die de hele operatie uitlegt en uw vragen zal beantwoorden en zal een operatiedatum worden afgesproken.
- Voor de operatie krijgt u een factuur per mail en de operatie dient vooraf betaald te worden. De kosten worden uiteraard vooraf met u besproken. Het verwijderen van de hechtingen (vaak na 1 week) en het pathologisch onderzoek zijn inbegrepen in de prijs.
Extra informatie:
- Wij kunnen u ook hotels in de buurt van onze klinieken aanraden en u informeren over het (openbaar) vervoer.
- U kunt de factuur indienen bij uw verzekering.